Místní knihovna ve Strážově je organizační složkou Města Strážov

Ing. Jan ADAMEC
jan.adamec@strazov.cz

Novinky pro dospělé

Jedna z pěti – Může být něco horšího než se na oslavě svých čtyřicátin dozvědět, že váš manžel má milenku? Může. Edita se o tom přesvědčí, když zjistí, že dotyčnou musí být jedna z jejích nejlepších kamarádek. Podvádí ji tedy hned dva blízcí lidé a jí nezbývá než vypátrat, komu může věřit a před kým by se měla mít na pozoru.

Autorka: Dagmar Digma Čechová

Jihočeské pohádky, pověsti a báje – Místopisný průvodce Novohradskými horami, Blanským lesem a okolím.

Autor: Vladislav Adamec

Líný manžel holé neštěstí –  Nina zdědí po rodičích malý zámeček, ležící v překrásné šumavské přírodě, v němž provozuje penzion. Musí se hodně otáčet a na nějaké randění nemá čas, ačkoliv jí kamarádky dohazují jednoho ženicha za druhým. Pak v bance, kam přijde kvůli splátkám na hypotéku, potká sympatického úředníka, který jí pomůže s vyřizováním jejích záležitostí, a ona podlehne jeho ďábelskému šarmu.

Autorka: Alena Jakoubková

Luční kvítí – Dokud se Emma nezraní, vůbec si neuvědomuje, jak ji kariéra zcela pohltila. Zhroutí se jí svět. Nezbude jí než se vrátit do Austrálie a převzít nečekané dědictví po babičce.

Autorka: Kimberley Freeman

Poslední civilizace – Antiutopistický román o politické zkorumpovanosti, organizovaném zločinu, dopadech klimatické změny, genderové identitě a sjednocující síle lidských pout.

Autor: Sam J. Miller

Z lodiček do holin – Román vypráví o tom, co vše musí překonat žena zvyklá na pohodlí bytu v centru Prahy, přátele a společenský život po přestěhování na samotu uprostřed pohraničního lesa.

Autorka: Marcela Mlynářová

Webové odkazy

Vyhledávače
Google www.google.com