V knihovně a IS opět otevřeno

Vydáno dne 27. 04. 2020 (17 x přečteno)

Od 28. 4. 2020 bude v Místní knihovně a IS ve Strážově opět otevřeno v běžné výpůjční době.

Od 28. 4. 2020, pokud se situace nezmění, případně nebudou následující opatření v rozporu s pokyny z vyšších míst, se s otevřením volného výběru zavádí tato pravidla:

1. Všechny knihy, brožury, časopisy se budou vracet před vnitřními dveřmi do knihovny.

2. Všechny vrácené knihy, brožury a časopisy budou po dobu jednoho týdne uloženy v karanténě. Poté budou opět k dispozici k vypůjčení.

3. U vstupu do knihovny bude k dispozici dezinfekce na ruce, kterou musí všichni návštěvníci knihovny a IS použít (i pokud máte rukavice).

4. Návštěvníci knihovny a IS by měli dodržovat rozestupy 2 metry.

5. Po celou dobu návštěvy MK a IS ve Strážově je nutné mít překrytá ústa a nos.

6. Knihovna a IS nebudou po nějakou dobu místem k delšímu pobytu, proto prosím o omezení času stráveného v MK a IS ve Strážově na nejkratší možnou dobu.

7. Přístup na internet bude možný pouze po předchozí rezervaci na dobu nezbytně nutnou.