Čtyřlístkový rok

Vydáno dne 09. 04. 2019 (11 x přečteno)

Motto: "Velikonoce"

Pod tímto sloganem připravila Místní knihovna ve Strážově – Junior klub hravé a tvořivé odpoledne pro děti a mládež od 6 do 15 let.

16. 4. 2019 od 15.45 hodin, od 16.15 hodin a od 16.45 hodin v Místní knihovně ve Strážově

Pro všechny zájemce bude připravena výroba vajíčka z polystyrenu s kytičkami a hra Foukání vajíček.

S sebou: pracovní oděv

Přihlásit se můžete do 15. 4. 2019 (do 18.00 hodin) e-mailem: knihovna@strazov.cz nebo osobně v knihovně. Při přihlašování, prosím, uvádějte čas. Počet přihlášených bude přizpůsoben kapacitě míst v knihovně.

Během akce mohou být pořizovány fotografické záběry s následným zveřejněním. Pokud s fotografováním Vašeho dítěte nesouhlasíte, prosím, upozorněte na tuto skutečnost knihovnici při přihlašování nebo před začátkem akce.